Szkoła Podstawowa nr 1 w Rypinie - sp1.rypin.eu
Wygenerowano: 28-03-2024
Szkoła Podstawowa nr 1 w Rypinie - sp1.rypin.eu
Przejdź do treści
Przejdź do Wyszukiwarki
Przejdź do mapy strony
Przejdź do Menu
Herb Polski
Herb Rypina
Logo 95
Strona Główna
Mapa Strony
Kontakt
RSS
Zatrzymaj animacje
Wyszukiwarka
Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript
Menu główne 1
Strona główna
Szkoła
Szkoła
Historia Szkoły
Historia Szkoły
Decyzja - uchwała o budowie Szkoły została podjęta 12 listopada 1924 r. na posiedzeniu Rady Miasta, a już 21 listopada w Urzędzie Notarialnym w Rypinie przedstawiciele Rady Miejskiej - burmistrz Józef Budzanowski i członek Magistratu Całek Stencel...
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
Sukcesy Uczniów Jedynki
Sukcesy uczniów Jedynki 2023/2024
Sukcesy uczniów Jedynki 2023/2024
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
Sukcesy uczniów Jedynki 2022/2023
Sukcesy uczniów Jedynki 2022/2023
Mistrzostwa powiatu w piłce koszykowej dziewcząt (3X3) 30 września 2022r. Julia Grabowska 6 cZuzia Smykowska 6 cPola Olszewska 6 cKinga Markowska 6b Karolina Topolewska Mistrzostwa powiatu w piłce koszykowej chłopców (3X3) 30 września...
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
Sukcesy uczniów Jedynki 2021/2022
Sukcesy uczniów Jedynki 2021/2022
Szkolny konkurs plastyczny pod hasłem ,, Stop Uzależnieniom" 1 miejsce Michalina Bełkowska VI B 2 miejsce Zofia Elwartowska VI B, Julian Gencel VI B 3 miejsce Oliwia Dytrych VI B, Klaudia Obczynska-Łaszkiewicz IV C Wyróżnienie : Lena Więckowska VI...
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
Sukcesy uczniów Jedynki 2020/2021
Sukcesy uczniów Jedynki 2020/2021
Konkurs z języka angielskiego "Symbole Wielkiej Brytanii" 1. miejsce Olaf Meller 3a 2. miejsce Blanka Zglińska 2a 3. miejsce Zuzanna Pietrkiewicz 3b Wyróżnienia: Amelia Sroka 1a Justyna Fabiszewska 2b Alicja Nowowiejska 1a Jakub Słodowski 1a Julia...
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
Sukcesy uczniów Jedynki 2019/2020
Sukcesy uczniów Jedynki 2019/2020
1. Konkurs o Złote Pióro Burmistrza- Martyna Gujska- III miejsce w kategorii klas 7-8; 2. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego- Laura Wierzbowska- finalistka; 3. XVIII edycja Konkursu Recytatorskiego Twórczości Dobrzyńskiej im. J...
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
Sukcesy uczniów Jedynki 2018/2019
Sukcesy uczniów Jedynki 2018/2019
Konkurs Ortograficzny "O Złote Pióro Burmistrza": I Wicemistrz w kat. klas V-VI - Amelia Bielicka I Wicemistrz w kat. klas III-IV - Lena Florkiewicz II Wicemistrz w kat. klas III- IV - Aleksandra Zalaś XVII edycja Konkursu Recytatorskiego im...
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
Sukcesy uczniów Jedynki 2017/2018
Sukcesy uczniów Jedynki 2017/2018
Konkurs ortograficzny "O Złote Pióro Burmistrza" Mistrz Ortografii kl. III - IV Michalina Zaniecka, kl. IV a XVI Konkurs Recytatorski Twórczości Dobrzyńskiej im.Jerzego Pietrkiewicza Nagroda specjalna Nina Fabiszewska, kl. V b Konkurs literacki PCK I...
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
Sukcesy uczniów Jedynki 2016/2017
Sukcesy uczniów Jedynki 2016/2017
Mistrz Ortografii kl. V-VI Jakub Kłosowski Mistrz Ortografii kl. III-IV Amelia Bielicka XV Konkurs Recytatorski Poezji Jerzego Pietrkiewicza Zuzanna Kostuj - udział I miejsce Miejski Konkurs Plastyczny "Urodziny Kubusia Puchatka w Stumilowym Lesie" -...
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
Sukcesy uczniów Jedynki 2015/2016
Sukcesy uczniów Jedynki 2015/2016
IX Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny "O Złote Pióro Burmistrza" Mistrz Ortografii klas III-IV Jakub Kłosowski, klasa IV b XIV Konkurs Recytatorski Poezji Dobrzyńskiej im. Jerzego Pietrkiewicza organizowany przez Ośrodek Kultury Dobrzyńskiej im...
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
Sukcesy Uczniów Jedynki
Sukcesy uczniów na przestrzeni lat.
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
Rozkład Godzin Lekcyjnych
ul. 3 Maja 3
ul. 3 Maja 3
Rozkład godzin lekcyjnych: 8.00 – 8.45 8.55 – 9.40 09.50 – 10.35 10.45 – 11.30 11.45 – 12.30 12.45 – 13.30 13.40 – 14.25 14.35 – 15.20
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
ul. Sportowa 24
ul. Sportowa 24
Rozkład godzin lekcyjnych: 8.00 - 8.45 8.55 - 9.40 9.50 - 10.35 10.45 - 11.30 11.50 - 12.35 12.45 - 13.30 13.40 - 14.25 14.30 - 15.15 15.20 - 16.05 16.10 - 16.55
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
Rozkład Godzin Lekcyjnych
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
Publikacje o SP1
Publikacje o SP1
Zestawienie publikacji, które posiadają wzmiankę o Szkole Podstawowej nr 1.
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
Pedagog
Pedagog
Godziny pracy pedagoga szkolnego mgr Magdaleny Pyszory i Iwony Zanieckiej
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
Psycholog
Psycholog
Godziny pracy psychologa szkolnego mgr Ilony Kamińskiej
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
Dyrekcja Szkoły
Dyrekcja Szkoły
Dyrektor szkoły: mgr Barbara Górecka Wicedyrektor: mgr Janusz Went Wicedyrektor: mgr Urszula Tyburska Wicedyrektor: mgr Anna Sowińska
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
Grono Pedagogiczne
ul. Sportowa 24
ul. Sportowa 24
LISTA NAUCZYCIELI 2021/2022
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
ul. 3 Maja 3
ul. 3 Maja 3
LISTA NAUCZYCIELI 2021/2022
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
Grono Pedagogiczne
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
RODO
RODO
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
Szkoła
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
Samorząd uczniowski
Samorząd uczniowski
Skład samorządu 3 Maja 3
Skład samorządu 3 Maja 3
Skład samorządu na rok szkolny 2023/2024
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
Skład samorządu Sportowa
Skład samorządu Sportowa
Skład samorządu na rok szkolny 2023/2024
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
Plan pracy Samorządu Uczniowskiego
Plan pracy Samorządu Uczniowskiego
Plan pracy Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2020/2021
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
Samorząd uczniowski
Opiekunowie SU: Dagmara Niedbalska - ul. 3 Maja 3 ; Karolina Kowalkowska - ul. Sportowa
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
Projekty
Projekty
Szkoła Jutra
Szkoła Jutra
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
Z nauką ścisłą za pan brat
Z nauką ścisłą za pan brat
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
Szkoła równych szans
Szkoła równych szans
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
Mistrzowie Kodowania
Mistrzowie Kodowania
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
Owoce i warzywa w szkole
Owoce i warzywa w szkole
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
Mleko piję świat podbiję
Mleko piję świat podbiję
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
Drużyna Energii
Drużyna Energii
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
Poznaj Polskę
Poznaj Polskę
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
Szkoła przyszłości
Szkoła przyszłości
Okres realizacji projektu: od 17.10.2022 r. – 31.08.2023 r. Wydatki kwalifikowalne: 1 235 073,89 zł Kwota dofinansowania projektu: 1 173 303,89 zł Program: Program operacyjny RPKP Regionalny Program Operacyjny Województwa Kujawsko-Pomorskiego na...
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
Ministerstwo Klimatu i Środowiska
Ministerstwo Klimatu i Środowiska
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
EKOPRACOWNIA - zielone serce szkoły
EKOPRACOWNIA - zielone serce szkoły
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
Projekty
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
Sport
Sport
Osiągnięcia Sportowe
Osiągnięcia Sportowe
Osiągnięcia sportowe uczniów na przestrzeni lat.
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
Sport
kliknij, aby przejść do dalszej części informacji
Kontakt
Dostępność
Breadcrumbs
Jesteś tutaj
404
Menu główne 1
Strona główna
Szkoła
Samorząd uczniowski
Projekty
Sport
Kontakt
Dostępność
Szkoła Podstawowa Nr 1
im. mjr. Henryka Sucharskiego
w Rypinie
ul. 3 Maja 3,
ul. Sportowa 24,
87-500 Rypin
tel.
(54) 280-51-19
sp1@rypin.eu
PEŁNE DANE TELEADRESOWE »
POLITYKA PRYWATNOŚCI / RODO »
Przewiń na górę
Strona główna
Wyszukiwarka
Narzędzia
Menu główne
Menu szczegółowe
panel